Nejnovější recenze ze sekce Zahradní skleníky

Lanit Plast Tiberus 3x8 m PC 4 mm LG2861

Lanit Plast Tiberus 3x8 m PC 4 mm LG2861

Ověřený zákazník domacitechnika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: před 50 minutami

Zakoupeno v domacitechnika.cz

• Těším se až budu sázet a na úrodu

Ověřený zákazník Avenberg.cz Ověřený zákazník

Přidáno: včera, 23:23

Zakoupeno v Avenberg.cz

• montáž podle návodu velmi jednoduché,
  • skleník je velmi lehký je nutné ho ukotvit pořádně a spevnit práh u dveří,

Velmi dobře promyšlená konstrukce,kvalitní výrobek.

Craftfield polykarbonát 4 mm 4,8 x 1,82 m Za18010

Craftfield polykarbonát 4 mm 4,8 x 1,82 m Za18010

Ověřený zákazník Avenberg.cz Lenka

Přidáno: 23. dubna 2024

(naposledy upraveno 23. dubna 2024)

Zakoupeno v Avenberg.cz

Vybrala jsem si tuto verzi kvůli délce. Nečekala jsem nějaký kvalitní zázrak a na základě dostupných recenzí jsem počítala i s nějakým tím chybějícím šroubem, ale chybějící rohový sloupek nás zaskočil. Takže opravdu zkontrolujte jestli máte všechny díly, než zabetonujete základnu, jako my. Kdyby vám někomu naopak přebýval díl 1-1 (popř. 1) kontaktujte prosím obchod ať mi na vás dají kontakt:-)
Co se týče kvality, tak moje zásadní kritika směřuje k základně, což je plíšek kroutící se jako had. Na sestavení bočních stěn skleníku si pozvěte dostatek rukou, které budou stěnu držet. Druhá slabina je horní hrana střechy. Při pohledu ze strany je celá střecha viditelně prohnutá.
Jinak po kompletním sestavení vypadá skleník velmi hezky a je stabilní. Hned první noc prošel teplotním testem a uspěl dobře, ale před nástupem opravdu chladných období bude potřebovat doladit.
Sestavení základní stavby (bez oken, dveří, krytek a v našem případě náhrady chybějícího dílu) ve třech lidech trvalo 6,5 hodiny. Kdyby byl manuál použitelnější tak by třeba stačilo o hodinu méně.

Lanit Plast Lucius 3x6m PC 4 mm LG2897

Craftfield polykarbonát 4 mm 3,1 x 1,90 m Za18016

Craftfield polykarbonát 4 mm 3,1 x 1,90 m Za18016

Ověřený zákazník Avenberg.cz Pepi

Přidáno: 20. dubna 2024

(naposledy upraveno 22. dubna 2024)

Zakoupeno v Avenberg.cz

• To nemohl vymislet normalni cëovek jen idiot duplovany skur...e male srobky stabilita zadna nedrzi a montaz pro psychiatra nebrat ani zadarmo je to posra.a pi.ovina.

Nekupovat ani za darmo.

Lanit Plast Tiberus 3x6 m PC 4 mm LG2860

Lanit Plast Tiberus 3x6 m PC 4 mm LG2860

Ověřený zákazník domacitechnika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. dubna 2024

Zakoupeno v domacitechnika.cz

• Vše podle popisu,vypadá velmi dobře.Bez újmy vydržel silný vítr.

Děkuji,jsem spokojená.Komunikace s obchodem je nadstandardní.Vše vysvětlí,doporučí vhodnost mezi jednotlivými skleníky.Potřebnou dokumentaci zašlou.Vřele doporučuji.

Ověřený zákazník Gutta Ověřený zákazník

Přidáno: 18. dubna 2024

• Kvalitní a robustní.
  • Návod je spíše orientační než montážní. Chtělo by na tom zapracovat.
Gutta Gardentec Classic 2 x 3 m PC 4 mm 4294584

Gutta Gardentec Classic 2 x 3 m PC 4 mm 4294584

Ověřený zákazník ZAHRADA JEŽEK Ověřený zákazník

Přidáno: 18. dubna 2024

Zakoupeno v ZAHRADA JEŽEK

Dobrá shoda poměru cena x kvalita.

Palram Multiline 6x10 polykarbonát 701631

Palram Multiline 6x10 polykarbonát 701631

Ověřený zákazník HORNBACH BAUMARKT Ondra

Přidáno: 17. dubna 2024

(naposledy upraveno 17. dubna 2024)

Zakoupeno v HORNBACH BAUMARKT

• Demontovaný stav, dva balíky, které přepraví jeden člověk
  • Druhý den po sestavení foukal velmi silný vítr, ale skleník to vydržel bez újmy
  • Trochu složitější sestavování, některé díly úplně neseděly a musely se seříznout, chybělo pár šroubků na připevnění krytek

Skládání zabralo cca 6 hodin ve dvou lidech. V jeden moment jsem to chtěl už rozmlátit, ale nakonec se vše podařilo. Přežilo to už i jednu vychřici, takže to vypadá, že bude i stabilní. Za mě spokojenost :-)

Vitavia Triton 5000 PC 6 mm stříbrný LG3672

Vitavia Triton 5000 PC 6 mm stříbrný LG3672

Ověřený zákazník Buildex.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 15. dubna 2024

(naposledy upraveno 15. dubna 2024)

Zakoupeno v Buildex.cz

• celkem slušné celkové provedení
  • nepasují dveře

Jsem docela manuálně zručný a disponuji dílnou plnou nářadí a tzv. "dzindziků" ( to jsou věci neurčité, které pocházejí z bůh ví čeho, ale mohou se na něco hodit ) Bez toho si neumí představit sestavení a už vůbec ne osazení dveřmi. Ty jsem si opravdu musel upravit za použítí "dzindziků". Celkově si při stavbě spoustu věcí musíte domyslet, mnohdy již sestavenou část rozebrat, vložit komponent a zase složit. Osazení polykarbonátu je taky tak trochu "porod". Spojovací H díly jsou sevřené a dostat do nic jednotlivé díly je nadlidský výkon. Boky a střecha je vcelku v pohodě, ale šťítové stěny jsou opravdu "pakárna"
Automatické otvírání na okno, také nelze osadit bez vlastích komponent ( použil jsem děrovaný úhelník ) Okno je nutné také zaaretovat vlastními díly, jinak se posune do boku a při zavírání se kříží přes šrouby. Prostě DODO ( dodělej doma ) A to jsem zaplať pán bůh nekoupil to nejlevnější co je na trhu, spíše to dražší, takže o jakési návratnosti se zde hovořit nedá :-) Jedinné co je bytelné s uper jsou police - dokoupené jako příslušenství.
Uvidím co to vše vydrží a co až přijde první vítr...

VeGA 6000 STRONG

Ověřený zákazník ZAHRADA JEŽEK Janka

Přidáno: 11. dubna 2024

Zakoupeno v ZAHRADA JEŽEK

• kvalitní konstrukce
  • NEODPOVÍDAJÍ rozměry skleníku uvedené v eshopu.

Škoda , že neodpovídají rozměry skleníku podle uvedených rozměrů na eshopu. Objednali by jsme si o trochu větší. Bohužel.

Ověřený zákazník Avenberg.cz Roman Bogdal

Přidáno: 8. dubna 2024

Zakoupeno v Avenberg.cz

Celá konstrukce je velmi nestabilní, toto v žádném případě větru neodolá,hliníkové tyče jsou velmi tenké a slabé,doporučil bych stavět pouze v nějaké díře,aby ho neodfouklo.A chyběl jeden speciální šroubek.Plánek také nic moc názorného.Vrcholem všeho byl přístup k reklamaci chybějícího dílu,kdy pracovník Martin Med odpověděl toto:
"Dobrý den, pane Bogdale,
děkujeme za informaci, omlouváme se za toto nedopatření, kterému se občas nevyhneme. Tento náhradní šroubek bohužel nemáme k dispozici. Je prosím možné si jej nahradit z vlastních zdrojů či zakoupit dodatečně?
Děkujeme za pochopení."
A po mé urgenci,že nemají prodávat nekompletní stavebnici přišlo toto:
"Dobrý den, pane Romane,
chybějící šroubek Vám zašleme dodatečně.
Celá tato reklamace vypovídá o stavu naší společnosti. Já osobně bych se styděl něco takového vůbec napsat. To je však na povaze každého člověka.
Mějte hezký den. "
Opravdu je toto přístup,jak si získat a udržet zákazníka?

Vitavia Triton 6200 PC 6 mm zelený LG3684

Vitavia Triton 6200 PC 6 mm zelený LG3684

Ověřený zákazník TIPNET.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 8. dubna 2024

Zakoupeno v TIPNET.CZ

• hliníková konstrukce s nerez šrouby
  • po sestavení překvapivě tuhá konstrukce
  • až na vzácné výjimky precizně popsané díly urychlující sestavení podle obrázkového návodu, nákresy detailů spojů v návodu
  • základna (zabetonovaná v 6 pilířích průměru 20cm) šetří práci a materiál na betonování základů po celém obvodu
  • úplné Lego to není
  • výjimečně vyžaduje kreativitu (čas na vymyšlení řešení metodou pokus-omyl, kladívko, pilka na železo, pilník...)
  • ne úplně pasující plastové výplně rohových spojů profilů (4ks), hledání optimálního umístění a zafixování zabralo čas (marná snaha najít umístění, které by lícovalo), výsledkem je místy přesahující plast, místy přesahující hliníkový profil
  • Akušroubovák se soudkovým klíčem 10mm je nutností, šroubů je skutečně hodně. Vzácně se hlavy šroubů protáčí, potřeba plochého klíče 10mm.

Ve dvou zručných lidech zabralo sestavení s řešením problémů 9 hodin (stavět to podruhé, stačilo by asi 6-7 hodin). Nepříjemná překvapení, která si pamatuji:
- v asi 5 případech byla drážka pro zasunutí skla v hliníkovém profilu úzká (sklo 6mm, naprostá většina drážek 6,2mm, zmíněné výjimky 5,8mm). Bylo nutné páčidlem v 3cm krocích drážku v hliníkovém profilu opatrně roztáhnout, zabralo to nějaký čas.
- spojky skel (průhledný plastový "H" profil) bylo nutné zkrátit (nepočítalo se s částí skla zasunutou do drážek v hliníkových profilech). Vložení prvního skla do spojky ztuha, ale šlo to. Druhé sklo šlo vložit krajně obtížně (silou hraničící se zničením polykarbonátového skla). Po delším zkoušení "vyhrálo" zasouváni skla z boku, snížení tření olejovým sprejem a poklepávání kladivem přes dřevěnou podložku (gumovou paličku nemám :-) k doladění finální pozice.
Přes uvedené komplikace a drobné nedotaženosti konstrukce je výsledek pěkný (jako na reklamních fotkách :-) a pro zákazníka připraveného na uvedené nepříjemnosti při stavbě mohu zboží doporučit.

DEMA Zahradní skleník BASIC 6 47077D

DEMA Zahradní skleník BASIC 6 47077D

Ověřený zákazník DEMAshop Jarda z Hané

Přidáno: 6. dubna 2024

(naposledy upraveno 6. dubna 2024)

Zakoupeno v DEMAshop

• Odvádí dobrou práci. 6 mm výhoda zasklení.
  • Orientace ve schématu nákresů jednotlivých částí.

Velké množství jednotlivých dílů. Napřed jsem je podle čísel roztřídíl a potom podle jednotlivých částí skleníku dal k čísla k sobě. Jediný zádrhel vidím ve schematech jednotlivých částí. Hledal jsem ještě na netu. Dnes ale stojí a dělá dobrou práci. Jsem velmi spokojen.

Vitavia Venus 6200 čiré sklo 3 mm stříbrný

Vitavia Venus 6200 čiré sklo 3 mm stříbrný

Ověřený zákazník Best4house Ověřený zákazník

Přidáno: 4. dubna 2024

Zakoupeno v Best4house

• Jde postavit v jednom člověku, ale není to ideální.
  • Skla jsou opravdu pevné
  • Celá montáž trvá dlouho
  • Při montáži se hliníkové šrouby občas zakousnou do matice a je lehké je ukroutit.

Velmi bytelně zabalený balík se skly. Špatně se rozbaloval.

Stavba byla bez problémů až na umístění střešních skel. To jsem si musel základnu uvolnit od země, abych ji porovnal. Není důležitý přesný obdelník základny, ale aby skla na střeše hezky seděli.

Týden po postavění přišel silný nárazový vítr a skleník to bez problému ustál. Ani se nehnul. Předchozí skleník z polykarbonátovými skly nebyl tak pevný.

Ověřený zákazník Gutta Ověřený zákazník

Přidáno: 3. dubna 2024

Zakoupeno v Gutta

• Vypadá krásně, je pevný a stabilní.

Ne úplně dobrý návod na montáž. Zapotili jsme se. Ale šikovný chlap to zvládne.

Gutta Gardentec F6 4,48 x 2,27 m PC 6 mm 4290215

Gutta Gardentec F6 4,48 x 2,27 m PC 6 mm 4290215

Ověřený zákazník Gutta Registrovaný uživatel

Přidáno: 2. dubna 2024

Zakoupeno v Gutta

Kvalitní kostra a makrolon o mnoho lepší než ty levné -
postaveno za 1 den jsem Velmi spokojen.

Vitavia Target 7500 PC 4 mm stříbrný

Vitavia Target 7500 PC 4 mm stříbrný