Gutta Gardentec F3 2,28 x 2,27 m PC 6 mm 4290206

17 976 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Swisshobby.cz

Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma97 % • 1 761 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 1 269 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma94 % • 115 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma100 % • 17 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma94 % • 2 561 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby119 Kč100 % • 5 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta109 Kč100 % • 136 recenzíDalší informace

polykarbonát
Tloušťka prosklení
6 mm

• , zakoupeno v Buildex.cz

Solidní konstrukce se silnějšími profily a tlustším polykarbonátem. Všechno přesně nařezáno, nic nechybělo. Výborný a unikátní systém uchycení poykarbonátu v profilech. Montáž jsme zvládl sám, asi za dva dny. Trochu jsem měl problém v tom, že jsem skleník montoval při nízké teplotě kolem nuly, což se projevilo v dilataci (smrštění) polykarbonátu, který pak měl poněkud menší šířku, než odpovídalo délce hliníkových lišt, ale zvládl jsem to. Každopádně doporučuji skleník montovat při teplotě kolem 20 stupňů Celsia. Návod k montáži je cizojazyčný, ale u prodejce se dá stáhnout i česká verze. I když tuto českou mutaci návodu zřejmě vyrobila nějaká absolventka filozofické fakulty, která má s technikou zkušenosti jenom takové, že ji kdysi na kolejním večírku zatáhl na pokoj nějaký student ze strojárny... Takže při čtení českého návodu to chce trochu tolerance a fantazie.

• vypadá kvalitně, no uvidíme časem
    • zvládne ho složit asi kdokoliv, kdo je trošičku zručný
    • ani jsem nemusela nic upravovat, vše sedlo
    • možná by neškodil trošku podrobnější návod, nebo označit určité díly pro lepší orientaci

Skleník vypadá dobře, no uvidíme časem jak odolá povětrnostním vlivům.
    Skládačka je to dobrá já ho i se základnou složila za cca 8 hodin, výhodou je že ho může v pohodě skládat jeden člověk...

skleník jsem ještě nepostavil

Materiál zasklení
polykarbonát
Tloušťka prosklení
6 mm

Gutta Gardentec - zahrádkářský skleník vyrobený z polykarbonátových desek a hliníkových profilů je navržený pro dokonalou ochranu vašich rostlin. Poskytuje široké možnosti využití díky různým variantám (od 2 do 6 modulů) provedení. Skleník je vyroben z hliníkových profilů a komůrkových polykarbonátových desek s UV ochranou. Díky výbornému tepelně-izolačnímu zasklení, eliminuje negativní působení výkyvů teplot.
K zahradnímu skleníku je možné dokoupit: hliníkovou základnu, automatický otvírač oken, stolek a poličky.

Kompletně vyrobeno v Německu.,
Tloušťka polykarbonátových desek 6 mm.,
Patentovaný spojovací systém zabraňující uvolnění desek a profilů.,
UV ochrana komůrkových polykarbonátových desek.,
Rychlá montáž; není potřeba odborných znalostí.,
Snadná doprava, nový skleník je složen v jedné krabici.,
Montážní návod: Gutta Gardentec zahradní skleník F2 až F6,

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 257 recenzíDalší informace

• Pěstování ve skleníku rozhodně není samočinné, ba naopak. Proto je příjemné si alespoň některé povinnosti usnadnit na maximum. Díky automatickým otvíračům můžete z hlavy vypustit každodenní otvírání a zavírání oken, což je velká výhra. O tom jaké máme typy a jak takový vynález nainstalovat na váš vlastní skleník vám Dominik vysvětlí právě v tomto videu.

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v Buildex.cz

• vypadá kvalitně, no uvidíme časem
    • zvládne ho složit asi kdokoliv, kdo je trošičku zručný
    • ani jsem nemusela nic upravovat, vše sedlo

Skleník vypadá dobře, no uvidíme časem jak odolá povětrnostním vlivům.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

skleník jsem ještě nepostavil