Hecht TILT

• , zakoupeno v NAKO

• Vyska
    • Police
    • Rychle se sklada a je stabilni
    • Druhy zip dovru jen do poloviny i kdyz je vse spravne smontovane.

Mam ho na balkone.Az na ten zip jsem spokojena.Muzu pestovat rajcata,okurky a nesviti mi na to slunicko plnou silou diky zelene folii,loni mi je slujicko spalilo,coz predpokladam se letos nestane..Zaroven mi to na balkone neznici vitr nebo prudky dest.

Šířka
1.43 m
Délka
0.73 m
Výška
1.95 m
8 kg

Fóliovník HECHT Tilt s kovovým rámem a pláštěm PE, vhodný pro použití na zahradách ale i na větších balkónech. Základní nosná konstrukce je zhotovena z ocelových profilů, potah z odolné plachty s UV ochranou. Zabarvení plachty zajistí rostlinám dostatek světla, zároveň však chrání citlivější rostliny před poškozením přímým sluncem. Součástí dodávky jsou i dvě police pro umístění rostlin. Čelní stěna je opatřena velkým oknem pro snadný přístup k rostlinám a regulaci teploty. Díky odolné a jednoduché konstrukci je možné po ukončení sezóny fóliovník snadno složit a uskladnit.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v NAKO

• Vyska
    • Police
    • Rychle se sklada a je stabilni
    • Druhy zip dovru jen do poloviny i kdyz je vse spravne smontovane.