Nejnovější recenze ze sekce Zahradní skleníky

IWHOME DEMETER A101-D 5,93m² alu 201x190x312 cm PC 4 mm + základna IWH-10270003

IWHOME DEMETER A101-D 5,93m² alu 201x190x312 cm PC 4 mm + základna IWH-10270003

Ověřený zákazník Alza.cz Jiří Paťha

Přidáno: 28. května 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Šrot.Že to nedělají rovnou z papíru.

Přidáno: 26. května 2023

Zakoupeno v Avenberg.cz

S produktem již má zkušenost má rodina, na základě reference jsem si objednala i já.

Vitavia Venus 6200 čiré sklo 3 mm stříbrný

Vitavia Venus 6200 čiré sklo 3 mm stříbrný

Ověřený zákazník Best4house Ověřený zákazník

Přidáno: 23. května 2023

(naposledy upraveno 23. května 2023)

Zakoupeno v Best4house

Kvalitní zpracování a materiál. poměrně jednoduchá montáž.

Gutta Gardentec Classic 2 x 3 m PC 4 mm 4294584

Gutta Gardentec Classic 2 x 3 m PC 4 mm 4294584

Ověřený zákazník Gutta Petr Vesely

Přidáno: 23. května 2023

Zakoupeno v Gutta

Skleník je trochu složitější na postavení,ale jinak konstrukce je velmi stabilní sklenik vypada hezky. Jsem spokojen

Vitavia Target 6200 PC 4 mm stříbrný

Vitavia Target 6200 PC 4 mm stříbrný

Ověřený zákazník domacitechnika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. května 2023

(naposledy upraveno 22. května 2023)

Zakoupeno v domacitechnika.cz

skleník je zbytečně složitý, obrázková dokumentace předpokládá technické vzdělání, o postupu zasklívání není uvedeno v návodu prakticky nic a co je největší vrchol, plechová základna (rám), který uvádíte jako bonus pro kupujícího, je na délku i šířku o cca 60 mm delší než vlastní spodní hrany skleníku. Bohužel jsem pomocný rám již zabetonoval, jinak bych vám ho hodil na hlavu. Zakoupeno přes firmu Domatech.

Ověřený zákazník Avenberg.cz Eva

Přidáno: 22. května 2023

(naposledy upraveno 22. května 2023)

Zakoupeno v Avenberg.cz

Skleník perfektní ale návod na montáž je špatný.

Přidáno: 20. května 2023

Zakoupeno v Avenberg.cz

149 dílů, 200 šroubků a matiček, práce pro jednoho na 5 dní ale po sestavení nádherný a skvěle sloužící skleník.

Ověřený zákazník Avenberg.cz Pavel alias Golman

Přidáno: 18. května 2023

Zakoupeno v Avenberg.cz

Dobrý, ale je to papír. Děsím se prvního větru. Sousedi vyprávěli.

Lanit Plast DODO 210 2 polykarbonát 4 mm 10x3 m LG2240

Lanit Plast DODO 210 2 polykarbonát 4 mm 10x3 m LG2240

Ověřený zákazník Buildex.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. května 2023

Zakoupeno v Buildex.cz

• Pevná jednoduchá konstrukce, montážní návod na YouTube - výhoda
  • Nekvalitní zpracování, sváry neopracované, nezačištěné, prostě polotovar - nápis DODO / DOdělej si DOma /tady platí.

Přidáno: 9. května 2023

Zakoupeno v Avenberg.cz

• Montáž podle návodu je strašná.Několikrát jsem musel částí rozebrat,dodat šroubky a zase složit.Montážní postup by měl být zpracován mnohem líp.

Ověřený zákazník Avenberg.cz marty-zet

Přidáno: 8. května 2023

Zakoupeno v Avenberg.cz

• Je vidět, že se skleník vyrábí v PRC. Návod je jedna velká zoufalost. Když si k němu přikoupíte základnu, tak máte pocit, že to tomu skleníku ani není. Jak ho k té základně připevníte, musíte vymyslet sami. Tím ale porušíte integritu obou a tak vám zanikne jakákoliv záruka. ☹️

Myslím si, že si poradím téměř s lecčíms, nicméně na stavbu tohodle skleníku se vyzbrojte trpělivostí, jídlem a 2 dny volna.

Gutta Gardentec Standard 4 x 2,5 m PC 4 mm 4294489

Gutta Gardentec Standard 4 x 2,5 m PC 4 mm 4294489

Ověřený zákazník Buildex.cz Zdenda

Přidáno: 7. května 2023

Zakoupeno v Buildex.cz

• Jednoduchá montáž systémem stavebnice
  • Možnosti kotvení do země nebo na základ
  • Pevné profily a celá konstrukce
  • Dostatek spojovacího materiálu
  • Střešní okna s automatickým pístem
  • Při délce 4 metry na druhé střešní okno nevystačí polykarbonát, nutno dokoupit, ale to nevidím jako velkou nevýhodu

Hodně lidí nebylo spokojeno s návodem, já takový problém neměl. Návod je dobře popsán, stavba skleníku mi trvala dva dny. Všechny otvory a délky sedí přesně. Žádný neřešitelný problém během stavby jsem nezaznamenal.

Přidáno: 6. května 2023

Mohl by být pevnější.

• Kvalitní zpracování.
  • Výborná cena.
  • Těžká montáž.
  • Podle návodu nelze pořádně montovat.

Reakce obchodu Proteco-Nářadí.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Pro zjednodušení problémů s montáží jsme natočili videonávod, který naleznete jak na produktové kartě na našem webu proteco-naradi.cz, tak na našem youtube kanále. Přeji hezký den a ať vám skleník slouží! David z Proteca

PROTECO 310 x 188 x 195 cm polykarbonát 4 mm

PROTECO 310 x 188 x 195 cm polykarbonát 4 mm

Ověřený zákazník Proteco-Nářadí.cz Roman

Přidáno: 2. května 2023

(naposledy upraveno 2. května 2023)

Zakoupeno v Proteco-Nářadí.cz

• Za tu cenu, celkem slušný produkt.
  • V balení i podkladový rám.
  • Návod je katastrofa. Ať stažený, nebo ten tištěný co dodáváte. Detaily jsou nečitelné, prodloužila se díky tomu montáž o pár hodin (pokus omyl). Toto by chtělo zlepšit.
  • Polykarbonáty na střeše u horního nosníku jsou volné, na ničem neleží. Při větru hodně pruží a mlátí. Musel jsem podložit gumovým těsněním.
  • Péra k uchycení skel nejsou na tuto tloušťku polykarbonátu. (Byla nutná úprava ‐ přihnutí všech 200 ks)

Nakonec po útrapách s montáží (doporučuji zručného kutila) je skleník podle mých představ. Mohlo by být víc uchycovacích per ke sklům.

Gutta Gardentec Standard Profi 6 x 2,5 m PC 6 mm 4394301

Gutta Gardentec Standard Profi 6 x 2,5 m PC 6 mm 4394301

Ověřený zákazník ZAHRADA JEŽEK Miroslav

Přidáno: 1. května 2023

Zakoupeno v ZAHRADA JEŽEK

• Velikost dle výběru

Možno sestavit dle dodané dokumentace a rozpisu materiálu...kdo řeší skleník, vřele doporučuji...já sám nemám zkušenosti s montáží ale podle dodané dokumentace jsem vše v pohodě zvládl...

EkoGarden KN ze skla 4mm délka 3 m

V-Garden KOMFORT 7550 STRONG

V-Garden KOMFORT 7550 STRONG

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 24. dubna 2023

• cena je vyšší, ale může být přiměřená vzhledem k tomu, že se jedná o konstrukci z hliníkových profilů.
  • doprava a předání zboží bylo v pořádku
  • při sestavování jsem zjistil, že návod na sestavení skleníku je na nic, protože z nákresů se nedá určit, kam se mají dodané konstrukční prvky přichytit. Kde je půdorys, tam není bokorys, nebo naopak.
  • skleník je lehký a proto by měl mít dobré ukotvení kvůli případnému větru, ale čtyři kotevní dílky jsou hladké a zapouští se pouze cca 25-30 cm pod úroveň terénu, což považuji za nedostatečné. Určitě v naší písčité zahradě.
  • konstrukční prvky nemají předvrtané otvory, kterými by se k sobě přimontovaly, ale návod požaduje našroubovat je k sobě na milimetr přesně. Někdy dokonce na desetinu milimetrů.
  • V návodu není uvedeno odkud se mají tyto přesně zadané míry měřit (např. zda od spodku daného prvku, nebo od spodku prvku, na kterém příslušný prvek leží. Když už někdo požaduje tak přesnou montáž, měl by na konstrukčních prvcích přesně označit body, o kterých se v návodu píše.
  • jednotlivé konstrukční prvky do sebe nepasují. Dodány byly přesně vyměřené a na délku nařezané profilované prvky. Avšak v místech, kde se tyto jednotlivé profily mají k sobě namontovat by do nich měl být vybroušen či odříznut kousek, který by to napasování umožnil. Není to provedeno. Není proto jasné, zda kolmý prvek A má být na boku ležatého prvku B před ním či za ním, nebo zda má být nad ním, nebo jestli má být na začátkem či na jiném místě na prvku B... Je to podobné, jako by někdo napsal, ať se k jedné tužce přišroubuje druhá tužka dodaným šroubkem, ale nenapsal by, zda má být shora, předem či zadem.
  • zde bych rád dodal, že polykarbonátové desky nelze dodatečně ani zkracovat, ani prodlužovat, tak musí být konstrukční prvky smontovány přesně. Na to ale není šance.
  • vzhledem k použitému materiálu, kterým je křehký hliník, nelze jen tak dodatečně styčné body konstrukčních prvků upravovat.
  • nikde jsem nenašel, kdo je výrobcem těchto skleníků, tak se nemohu zeptat, jak se má skleník sestavovat. Neexistuje video, neexistuje podrobný návod. Prodejce se sice zeptat mohu, ale podle mé zkušenosti se od nich většinou nic nedozvím. Zlatá IKEA.
  • polykarbonátové desky mají ochrannou vrstvu, která by nejspíše měla zůstat zachována i po montáži. Bohužel jsem však nenašel informaci o tom, zda má být ochranná fólie zevnitř nebo zvenčí, ani to, která ze dvou fólií na deskách má zůstat.
  • Při rozbalování krabice jsem zjistil, že ochranné fólie čiré a bílé k sobě přilnuly a při braní desek se fólie od desek oddělují, takže jsem je nechtě od desek odlepil. Namontovaný polykarbonát tedy vydrží pár roků. Možná.
  • k prvkům je přiloženo několik pytlíčků se šroubky a matičkami, ale tyto pytlíky nejsou popsány žádným viditelným kódem.

-vzhledem k nepříznivému počasí jsem se dostal k rozbalování profilů a sestavování skleníku až po lhůtě na odstoupení od smlouvy. Moje chyba. Vyhodil jsem tak z okna 17 tisíc.

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25